Gjuha:
×
 • Lajme
 • Lajme

  Tërmkolli godet Vjosa Osmanin: Me veprimet e saj po vepron si zëdhënëse e VV-së

  FrontOnline
  3 vite më parë

  Tërmkolli ka komentuar edhe shkarkimin nga pozita e nënkryetares së LDK-së, Vjosa Osmani duke thënë se Osmani dëmtoi partinë me qëndrime si të ishte zëdhënëse e Vetëvendosjes.

  “Aq sa e dëmtoi Vjosa LDK-në dhe po e dëmton edhe më tutje me sjelljet dhe veprimet e saj politike si zëdhënëse e Vetëvendosjes dhe në shërbim të VV-së, po të ishte në shërbim të shtetit në rregull edhe mos ta dëgjonte LDK-në, por me u bë në shërbim të një ideologjie dhe një partie tjetër mendoj që nuk është shumë e mirë, ky pozicion që ka marrë Vjosa”, ka thënë Tërmkolli për Front Online.

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Lajme23 Mars 2023
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka marrë një telefonatë nga Derek Chollet, këshilltari special i sekretatit amerikan Antony Blinken. Siç ka shkruar...
  Lajme23 Mars 2023
  Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj tha se marrëveshja e fundit mes Kosovës dhe Serbisë në Ohër është “marrëveshja më e keqe” që...
  Lajme23 Mars 2023
  Wurz Design kompani e njohur për projektimin e Qendrave të Trajnimit për Siguri Rrugore, qendra që tashmë i ka ndërtuar në pjesën...
  Të tjera
  Lajme23 Mars 2023
  Partia Socialdemokrate ka zhvilluar një aksion tek oborri i Kuvendit të Kosovës, ku në veturën e kryeparlamentarit kanë shkruar “edhe asi”, “edhe...
  Sport23 Mars 2023
  Gjykata Themelore e Prishtinës ka vendosur që Agim Ademit t’i caktohet masa e arrestit shtëpiak për një muaj. Kryetari i Federatës së...
  Front TV23 Mars 2023
  Partia Socialdemokrate ka organizuar sot një aksion në kundërshtim të zhvillimeve të fundit në kuadër të marrëveshjes në Ohër, e që kanë...
  Lajme23 Mars 2023
  Ish-emisari special amerikan, nga Presidenca Trump, Richard Grenell, i ka reaguar sekretarit Amerikan të Shtetit, Antony Blinken, mbi marrëveshjen e planit evropian...
  Lajme23 Mars 2023
  Kryetari i Partisë Aleanca Kosova e Re, Behgjet Pacolli ka njoftuar sot se Republika e Kenias ka zyrtarizuar fillimin e bashkëpunimit me...
  Ekonomi23 Mars 2023
  Bordi i Zyrës së Rregullatorit për Energji (ZRRE) në mbledhjen e saj të fundit ka miratuar tarifat e reja për energjinë elektrike,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.