[wp-story]

Bota/Rajoni

Tërmeti ‘shkund’ Himarën

Tërmeti ‘shkund’ Himarën
21:00 | 05 Shtator 2019

Një tërmet me magnitudë 3.8 ka rënë pak më parë vetëm 5 km larg në veri-lindje të Himarës.

Tërmeti ka rënë në orën 19:47 dhe lëkundjet janë ndjerë edhe në Gjirokastër.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera