[wp-story]

Bota/Rajoni

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë
11:26 | 03 Mars 2021

Një tërmet i fuqishëm ka goditur para pak minutash Greqinë.

Tërmeti ka qenë më 6.9 ballë të shkallës Rihter.

Ndërsa, brenda një ore janë regjistruar edhe dy tërmetet të tjera në këtë shtet me mganitudë 2.6 dhe 2.8/Front Online.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera