[wp-story]

Bota/Rajoni

Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë

Tërmete edhe gjate natës, në Durrës njerëzit flenë jashtë
08:40 | 22 Shtator 2019

Pas mesnatës ka patur disa lëvizje të forta të tokës dhe lëkundjet janë ndjerë më së shumti në qytetin e Durrësit.

Goditjet e tërmetit kanë qenë me fuqi më të ulët se në fillim, megjithatë nuk është dashur shumë që paniku të rritet.

Top Channel raportoi se me batanije njerëzit kanë qëndruar jashtë, një pjesë e kanë kaluar natën duke fjetur nëpër makina.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera