Bota/Rajoni

Tërmet në Tiranë

Tërmet në Tiranë
10:05 | 25 Qershor 2020

Tirana është prekur para pak çastesh nga një tërmet.

Pak më parë u ndjenë lëkundje tërmeti në Tiranë.

Magnituda e lëkundjes raportohet fillimisht 3.3 dhe me thellësi 10 kilometra.

OFERTË për Black Friday, Festën e Flamurit dhe Pikën e Re në Petrol Company

Të tjera