[wp-story]

Bota/Rajoni

Tërmet me magnitudë 3.4, epiqendra në Vlorë

Tërmet me magnitudë 3.4, epiqendra në Vlorë
00:05 | 30 Qershor 2020

Një tërmet i lehtë ka rënë në vendin tonë. Epiqendra ishte në Detin Adriatik, 7 kilometra në perëndim të Vlorës.

Lëkundjet ishin me magnitudë 3.4 të shkallës righter dhe me thellësi 2 kilometra.

Javët e fundit janë shënuar disa lëkundje tërmeti në zonën e mesdheut.

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera