[wp-story]

Bota/Rajoni

Tërmet afër Elbasanit të Shqipërisë

Tërmet afër Elbasanit të Shqipërisë
18:17 | 27 Shtator 2020

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Shqipëri. Epiqendra e tërmetit ka qenë 4 kilometra larg Lushnjës dhe 33 kilometra larg Elbasanit.

Tërmeti ishte me magnitudë 3.0 i shkallës rihter dhe një thellësi prej 10 kilometrash.

Lëkundjet janë ndjerë goxha, por nuk ka raportime për dëme./oranews/

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera