Lajme

Tenton t’i dërgojë bashkëshortit marihuanë në Burgun e Dubravës, arrestohet

Tenton t’i dërgojë bashkëshortit marihuanë në Burgun e Dubravës, arrestohet
11:41 | 06 Shtator 2020

Një femer është arrestuar në Qendrën Korrektuese në Dubravë, e cila kishte shkuar për të vizituar bashkëshortin e saj dhe tentoi t’i dërgojë një qese të vogël me marihuanë.

Sipas policisë, gjatë kontrollimit të sendeve te sjella nga e dyshuara për bashkëshortin e saj, në gjepin e një pale pantallonave është gjetur dhe konfiskuar një qese e vogël me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshe 0.2 gram. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit , ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera