[wp-story]

Lajme

Tentojnë ta kalojnë ilegalisht kufirin, shoqërohen në polici

Tentojnë ta kalojnë ilegalisht kufirin, shoqërohen në polici
14:51 | 01 Janar 2021

Dy persona, kosovarë janë shoqëruar në Polici, pasi kishin kaluar ilegalisht kufirin nga Serbia për në Kosovë.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë në fshatin Novosellë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./FrontOnline/

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera