[wp-story]

Kronika

Tentoi të vetë vritet, parandalohet nga Policia

Tentoi të vetë vritet, parandalohet nga Policia
11:30 | 04 Nëntor 2019

Një femër kishte tentuar ta vras veten dje në Fushë Kosovë ku pas intervenimti të policia e njëjta ishte parandaluar.

Gjatë intervenimit një polic është lënduar.

Raporti i Policisë

Fushë Kosovë: Raportohet se viktima femër K-Shqiptare ka tentuar të vetëvritet. Gjatë intervenimit për parandalimin e këtij akti një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore. Viktima dhe zyrtari policor kanë pranuar tretman mjekësor. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./Front Online/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera