Kronika

Tentoi ta sulmonte një person zyrtar, arrestohet shtetasi i Serbisë

Tentoi ta sulmonte një person zyrtar, arrestohet shtetasi i Serbisë
09:59 | 03 Gusht 2022

Një burrë, shtetas i Serbisë është arrestuar pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale që ka pasur me personin zyrtar, kishte tentuar ta sulmonte.

Policia bën me dije përmes raportit se në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit i dyshuari të lirohet dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt.

Black Friday –  Eja dhe ndaj emocionet e zbritjes ekstreme në Comodita Home

Të tjera