×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  Tension ndërmjet deputetëve në Kuvendin e Shqipërisë

  FrontOnline
  25 Qershor 2020

  Teksa ishin të ulur në karrigen e tyre në Kuvend, deputetët Ralf Gjoni dhe Halit Valteri kanë pasur një debat të fortë më njëri- tjetrin.

  Siç shihet në video, më i nervozuari nga ky debat është Valteri.

  Është dashur ndërhyrja e kolegëve të tjerë, Nimet Musai dhe Muslim Murrizi për të qetësuar “gjakrat”.

  Më pas Valteri është larguar nga salla e Kuvendit, për disa minuta për t’u rikthyer sërish.

  Nga foltorja, pas sherrit, ai iu drejtua ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu që në Kuvend të bëhet testi i idiotit sepse ka lloj-lloj deputetësh.

  “Zonja Manastirliu ju keni vendosur matjen e temperaturës në kuvend, por duhet të bëni edhe testin e idiotit sepse këtu ka lloj-lloj deputetësh që nuk dinë ç’flasin”, tha Valteri. /Ora News/

  Përfito FALAS një pushim për çift në Budva
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Dronët ukrainas kanë goditur një sistem të mbrojtjes ajrore S-400 Triumph pranë qytetit rus të Belgorodit. Mediet ukrainase raportojnë se sulmi është...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  60-vjeçari i arrestuar javën e kaluar për vrasjen e reperit Tupac Shakur doli për herë të parë në gjykatë të mërkurën në...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Një varkë prej druri e mbushur me 280 njerëz që mbërriti në ishullin Kanarie të El Hierro mendohet të jetë anija më...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock nesër do të vizitojë Shqipërinë ku do të takohet edhe me ministrat e jashtëm të Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Policia dhe Dogana e Kosovës kanë parandaluar kontrabandimin me mallra. Në rrugën malore të fshatit Malinë të Maqedonisë së Veriut që lidhet...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky deklaroi se Ukraina do të bëjë gjithçka për të ruajtur mbështetjen e Shteteve të Bashkuara dhe Evropës në...
  Vip04 Tetor 2023
  Aktorja Julia Ormond e ka paditur producentin Harvey Weinstein për sulm seksual. Në padinë e ngritur të mërkurën dhe të siguruar nga...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Senati amerikan ka miratuar emërimin e James O’Brien si Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike. O’Brien ka fituar besimin e 67...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.