Vip

Tea Trifoni i’a kalon Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja sa paguhen vajzat e ekranit shqiptar për një postim në “Instagram”

Tea Trifoni i’a kalon Luana Vjollcës dhe Arbana Osmanit, ja sa paguhen vajzat e ekranit shqiptar për një postim në “Instagram”
13:48 | 16 Maj 2021

“Instagrami” tashmë është një ndër mënyrat më fitimprurëse. Pothuajse të gjithë personat e njohur të ekranit përdorin ndjekësit e tyre për të fituar shuma të majme parash.

Më poshtë do ju listojmë tre personat të cilët fitojnë mirë nga një reklamim produkti në Instagramin e tyre.

E fillojmë me Tea Trifonin, bukuroshen e cila u bë e njohur falë emisionit “Përputhen”. Lidhjet, ndarjet, skandalet e Teas kanë bërë që numri i saj i “Followrsave” të rritet çdo ditë dhe më shumë. Epo, kjo rritje e numrit të ndjekësve përkthehet në më shumë lek për Tean. Ajo kërkon 1500€ për postim, të cilin e mban vetëm tre ditë në llogarinë e saj.

Më pas kalojmë te Luana Vjollca e cila për çdo postim kërkon 1200€ për një postim. Në Instagramin e saj kemi parë që Luana reklamon kremëra dhe produkte të ndryshme make up-i.

Ndërsa, moderatorja Arbana Osmani kërkon plot 1000€, dhe kryesisht janë reklama ushqimesh, duke qenë se të gjithë e dimë edhe pasionin e saj për gatimin.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera