Kronika

Të shtëna armësh në Mitrovicë: Disa persona gjuajnë në drejtim të një tjetri

Të shtëna armësh në Mitrovicë: Disa persona gjuajnë në drejtim të një tjetri
08:47 | 14 Maj 2022

Disa të shtëna armësh janë dëgjuar mbrëmë në Mitrovicë.

Policia bën të ditur se viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë.

Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe  sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi.

Rasti vazhdon të hetohet.

“Rr. tek  Kampi Danez, Mitrovicë 13.05.2022-20:50.  Viktima mashkull kosovar ka raportuar se person-a të panjohur kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tij derisa ishte në veturë. Përveç dëmeve në veturë nuk raportohet për lëndime, në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe  sekuestruar: një fishekë dhe një predhë plumbi, rasti vazhdon të hetohet”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë./FrontOnline

Kush ështe kosovari THE VICTOR që synon tregun e jashtëm? (video)

Të tjera