×
 • Vip
 • Vip

  Të ndarë që 8 muaj, bashkohen në Love Island Albania, zbulohet çfarë ka ndodhur mes ish-çiftit

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Mbrëmjen e djeshme një banore e re u fut në vilën e dashurisë, ajo quhet Xhesika dhe jeton në Londër. Interesant është fakti që Xhesika ka qenë në një lidhje dashurie me Denisin, djalin që u bë pjesë e Love Island Albania disa ditë më parë.

  Mbrëmjen e djeshme moderatorja, Luana Vjollca i kërkoi Denisit që ta merrte vajzën e re të vilës së dashurisë dhe ta sillte te ishullorët e tjerë. Ajo që shkaktoi shumë të qeshura në publik, ishte fakti që Denisi bëri sikur nuk e njohu Xhesikën, madje ai edhe u prezantua.

  “E ndjeva Luana që kur më the që të dal ta marrë, por po bëja dhe unë pak të vështirin”, u shpreh Denisi.

  Ndërkohë që nuk munguan edhe reagimet e ishullorëve të tjerë, Xhoana u shpreh: Unë mendoj se Xhesikën do ta paralizojnë shumë kjo gjë.

  Po ashtu djemtë u shprehën: Kësaj i thonë të ngacmojnë ishin me të vërtet.

  Luana më tej shpjegoi se Xhesika dhe Denisi kanë aplikuar në Love Island Albania në të njëjtën kohë dhe sipas saj ka qenë periudha e ndarjes së tyre.

  Xhesika më tej tregoi edhe arsyen e ndarjes së tyre: “ Denisi nuk kishte kohë të më përkushtohej mua pasi do t’i përkushtohej masterit. Masteri e kishte pas emrin Love Island dhe unë thashë po e bëj dhe unë jam që jam.

  Ndër të tjera Denisi ka sqaruar se lidhja e tyre ka zgjatur 8 muaj dhe se kanë kaluar shumë kohë bashkë.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Derisa po qëndronin në dhomën e gjumit Kaderi ka thënë se “unë ndihem e kërcnuar nga Blerando”. Ai duke kënduar i ka...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Banori më i ri i Big Brother VIP Kosova, Ardi dhe Buci kanë diskutuar për sjelljet e Bleros, ku disa nga deklaratat...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Ylli i ka treguar Adrit skenarin që e ka menduar me Santianën. Ai i ka thënë Adrit se “krejt këto gjëra i...
  Të tjera
  Sport02 Dhjetor 2023
  Real Madridi mbetet si kryesues i garës për të siguruar një marrëveshje për të nënshkruar me Kylian Mbappe në vitin 2024. Los...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Pas përfundimit të ‘Prime’, Santiana është parë e mërzitur përderisa edhe ka qarë. Përndryshe ajo edhe ka paralajmëruar se mund të dal...
  Lifestyle02 Dhjetor 2023
  Kur u pyet se çfarë pjate nuk porosit kurrë në një restorant, Gordon Ramsay dha një përgjigje krejtësisht të papritur. Nëse e...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja Vjosa Osmani është takuar me kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen, me të cilën tha se foli edhe për zhvillimet e fundit...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një moment qesharak ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Kaderi...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.