Vip

Të gjithë njëzëri, vajza e Catherine Zeta Jones më e bukur se e ëma – FOTO

Të gjithë njëzëri, vajza e Catherine Zeta Jones më e bukur se e ëma – FOTO
17:06 | 21 Korrik 2021

Karis Zita Douglas, vajza e çiftit të aktrimit Catherine Zita Jones dhe Michael Douglas, është 18 vjeçe dhe është rritur në një bukuri të vërtetë, transmeton FrontOnline.

Ajo së fundmi ka mbaruar shkollën e mesme, dhe sipas shumë njerëzve, ajo i ngjan shumë nënës së saj, e ndoshta edhe më e bukur se e ëma, andaj nuk është për t’u habitur që ata kanë punuar së bashku në fushatat e modës për shtëpinë luksoze Fendi dhe ishin në kopertinat e revistave të njohura.

Karis është gjithashtu aktive në rrjetet sociale, kështu që përveç fotove nga xhirimet për shtëpitë e modës, ajo shpesh poston fotografi familjare, si dhe foto të përbashkëta për prindërit dhe miqtë./FrontOnline/

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera