[wp-story]

Bota/Rajoni

Të gjithë janë larguar, ky është kamarieri që po e mban i vetëm lokalin në Durrës

Të gjithë janë larguar, ky është kamarieri që po e mban i vetëm lokalin në Durrës
18:54 | 01 Dhjetor 2019

Tërmeti i 26 nëntorit në qytetin e Durrësit ka bërë që pjesa e madhe e banorëve t’i lënë shtëpinë dhe banesat e të ikin.

Por ajo që bie në sy është një kamarier që akoma vazhdon ta kryej punën e tij në një lokal. Nazif Muçi është i vetëm aty. Bën punën e kamarierit, banakierit e edhe të kuzhinierit.

Më poshtë mund të ndiqni videon e Radio Evropës së Lirë:

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera