×
 • Vip
 • Vip

  Tayna dhe Kida së shpejti me këngë të re

  FrontOnline
  05 Qershor 2023

  Dy artistet e njohura shqiptare, Tayna dhe Kida, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

  Lajmi është bërë i ditur nga një material i emisionit ‘Prive’ në rubrikën “E vërtetë, e pavërtetë”.

  Artistet siç thuhet do të sjellin një këngë verore, ndonëse ky është bashkëpunimi i parë i tyre.

  Doruntina Shala (emri i vërtetë i Taynës) ndërkohë është duke e shijuar suksesin e albumit të ri “Bipolar”.

  Tanimë janë lansuar të gjitha këngët e këtij albumi e janë pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku.

  Nga ana tjetër, Kida të fundit projekt të quajtur “Leje” e solli rreth dy muaj më parë dhe deri më tani ka kaluar shifrën e katër milionë klikimeve në YouTube.

  Pritet se si do të jetë ky kombinim dhe se çfarë befasie kanë përgatitur për fansat.

  KESCO Premium hapet në Qendër të Prishtinës
  Nga Rubrika
  Vip02 Tetor 2023
  Po vjen edhe edicioni i dytë i “Big Brother VIP Kosova”. Sonte u përfol se starton ky format televizivë. Me një sqarim...
  Vip02 Tetor 2023
  Jonida Vokshi ka dhënë një intervistë mbi rikthimin e saj në ekran në “Big Brother VIP 2”, projektet kinematografike e jo vetëm....
  Vip02 Tetor 2023
  Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi prej shumë vitesh janë mikesha të ngushta. Dy modelet jetojnë në SHBA ku dhe shpesh na kanë...
  Të tjera
  Lajme02 Tetor 2023
  Të dielën dyshohet se është kryer vjedhje në banesën e ministres së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, lidhur me rastin policia...
  Lajme02 Tetor 2023
  Nënkryetari i LDK-së, Anton Quni theksoi se në fillim numri i armatimit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës numërohej në gishta, por siç...
  Lajme02 Tetor 2023
  Ish-prokurori, Sylë Hoxha, ka thënë në Pressing të T7, se pasi janë hapur hetimet për Milan Radojçiqin, ka pranuar informacione më vonë...
  Lajme02 Tetor 2023
  Lisa McClain, anëtare e Komitetit për Arsimin dhe Punën në Dhomën e Përfaqësuesve në Michigan të ShBA-së, ka thënë se Kosova që...
  Bota/Rajoni02 Tetor 2023
  Forcat ukrainase kanë arritur që me dronët kamikaz, të godasin rëndë veturat dhe pozicionet mbrojtëse të ushtrisë ruse në afërsi të Soledarit....
  Lajme02 Tetor 2023
  Drejtoresha e Klinikës Plastike ,Violeta Zatriqi, ka njoftuar të gjitha gratë të cilat janë operuar nga kanceri i gjirit mund të rikonstruktojnë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.