Bota/Rajoni

Taksisti tenton të vetëdigjet me benzinë para kryeministrisë në Tiranë

Taksisti tenton të vetëdigjet me benzinë para kryeministrisë në Tiranë
23:13 | 18 Korrik 2020

Një 30-vjeçar ka tentuar t’i jap fund jetës duke u vetëdjegur para kryeministrisë në Tiranë.

Sipas “News24”, ka qenë patrulla e policisë e cila ndërdy për t’i shpëtuar jetën të riut dhe më pas e shoqëroi në komisariat.

Mësohet se personi që tentoi vetëvrasjen ishte në gjendje të rënduar psikologjike dhe e kishte lyer trupin me lëndë djegëse.

Sipas raportimeve, ka qenë i menjëhershëm reagimi i 3 punonjësve të Gardës që i kanë hequr shishen me benzinë me të cilën i dyshuari po përpiqej të lyente veten.

Ambasadorja e parë e Izraelit në Kosovë, e impresionuar me punën në Comodita

Të tjera