×
 • Vip
 • Vip

  Takimi më i bukur, Arbana i sjell Einxhel vajzën që strehoj pas tërmetit në Shqipëri

  FrontOnline
  17 Nëntor 2021

  Ajo ka befasuar publikun me storien e treguar.

  Banorja e Big Brother, moderatorja Einxhel tregoi se ka ndihmuar një vajzë të vogël pa strehë.

  E gjithë ngjarja ka ndodhur gjatë kohës kur kishte ndodhur tërmeti në Shqipëri gjatë muajit nëntor.

  Einxhel tha se i ka blerë rroba gjithashtu edhe e ka shëtitur në sheshin e Tiranës mirëpo nuk ka shkuar më ta vizitojë dhe këshu shpreson që asaj nuk i ka mbetur peng.

  “Kemi dalë për darkë bashkë, e edhe në qendër tregtare shkuam bashkë e i thashë që blej ça të duash, por ajo thjesht zgjodhi vetëm një palë këpucë, e madje i zgjodhi më të mëdha që t’i vishte edhe vëllai i saj”, tha Einxhel.

  Ndërkohë, moderatorja, Arbana Osmani i ka sjell për ta vizituar e cila u përlot pas takimit dhe ndau disa fjalë me të.

  “Devolli Corporation” shpallet Punëdhënësi, Eksportuesi dhe Tatimpaguesi i vitit 2023, e vetmja korporatë që rrëmben tri çmimet e OEK
  Nga Rubrika
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Të tjera
  Bota/Rajoni19 Korrik 2024
  Kërkimi për njeriun që vrau policin kufitar Nikolla Krsmanoviq dhe plagosi rëndë kolegun e tij Vjekoslav Iliq në Loznicë është ende në...
  Lajme19 Korrik 2024
  Instituti i Kosovës për Drejtësi sot do të publikojë raportin “Politizimi i KPM-së”. Ky raport është analizë e Projektligjit për Komisionin e...
  Lajme19 Korrik 2024
  Këshilli Gjyqësor i Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Kjo është mbledhja e 330-të e tyre, duke filluar nga ora...
  Lajme19 Korrik 2024
  Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, ku nuk mungon mundësia për reshje shiu dhe shkarkime...
  Lajme18 Korrik 2024
  Franca nuk dëshiron konfrontime të reja në veri e të cilat mund të lindin lidhur me çështjen e hapjes së urës së...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-ambasadorin amerikan Gjermani dhe ish- i dërguar i SHBA-së për Ballkanin, Richard Grenell, ka një shans të mirë për t'u bërë Sekretar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.