Lajme

Tahiri: 10 mijë vetave ua kam dhënë dorën, nuk e mora asnjë sëmundje

Tahiri: 10 mijë vetave ua kam dhënë dorën, nuk e mora asnjë sëmundje
11:27 | 15 Qershor 2020

Para pak minutave ka filluar protesta e këngëtarëve dhe gastronomëve para Qeverisë, të cilët kërkojnë lejimin e organizimit të dasmave, raporton Front Online,

Ndër këngëtarët më të revoltuar me këtë situatë po del të jetë Labinot Tahiri.

Ai thotë se nuk po beson fort se ekziston pandemia Covid-19.

“Nga fillimi i pandemisë, ua kam dhënë dorën 10 mijë vetave dhe nuk e mora asnjë sëmundje. Gjatë kësaj kohe i kam vizituar edhe prindërit port ë gjithë jemi shëndoshë e mirë”, u shpreh Tahiri.

https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/606258203329977/

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera