×
 • Lajme
 • Vip
 • Lajme

  Tahiri: 10 mijë vetave ua kam dhënë dorën, nuk e mora asnjë sëmundje

  FrontOnline
  15 Qershor 2020

  Para pak minutave ka filluar protesta e këngëtarëve dhe gastronomëve para Qeverisë, të cilët kërkojnë lejimin e organizimit të dasmave, raporton Front Online,

  Ndër këngëtarët më të revoltuar me këtë situatë po del të jetë Labinot Tahiri.

  Ai thotë se nuk po beson fort se ekziston pandemia Covid-19.

  “Nga fillimi i pandemisë, ua kam dhënë dorën 10 mijë vetave dhe nuk e mora asnjë sëmundje. Gjatë kësaj kohe i kam vizituar edhe prindërit port ë gjithë jemi shëndoshë e mirë”, u shpreh Tahiri.

  https://www.facebook.com/FrontOnlineMedia/videos/606258203329977/

  KESCO u certifikua me tri ISO Standarde
  Nga Rubrika
  Lajme28 Nëntor 2023
  Sot, në pritjen e organizuar nga Baroness Blake për nderë të Ditës së Falmurit Kombëtar, ambasadori i Republikës së Kosovës, në Britani,...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Banorët e Fushë Kosovës kanë mbetur pa ujë që gjashtë orë, të martën, më 28 Nëntor në ditë feste. Kështu i tha...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Gjykata Themelore në Gjakovë ia ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh zyrtarit policor, E.S., që dyshohet për kryerjen...
  Të tjera
  Lajme28 Nëntor 2023
  Përfaqësuesi i Lartë i BE-së, Josep Borrell, tha se në takimin e ministrave të Jashtëm të NATO-s në sesion paraprak kanë folur...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Për historinë e shtetit shqiptar, të rinjtë e Kosovës dhe Shqipërisë janë të informuar. Kështu po thotë në një rrëfim për Front...
  Sport28 Nëntor 2023
  Drita ka ndarë rrugët me trajnerin grek Akis Vavalis pas shtatë muajve qëndrim të tij në qytetin e Gjilanit. Humbja nga Prishtina...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Siguria ushqimore në lëvizjen e lirë të kafshëve në vendet kufitare për të eliminuar sëmundjet e transmetueshme, por nga ana tjetër tregu...
  Lajme28 Nëntor 2023
  Sekretari i Shtetit Amerikan, Antony J. Blinken, ka uruar qeverinë dhe popullin shqiptar me rastin e 111-vjetorit të Pavarësisë. Përmes një deklarate...
  Sport28 Nëntor 2023
  Ylli i futbollit Xherdan Shaqiri e ka uruar 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë. Futbollisti i Chikago Fire dhe Përfaqësueses së Zvicrës e...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.