×
Etiketë: zhduken
Bota/Rajoni18 Gusht 2020
Në vetëm 12 muaj, nga fundi i qershorit të vitit të kaluar deri në fund të qershorit të këtij viti, numri i të punësuarve në Kroaci shënoi rënie për më shumë se 73.000. Numri i...
Lajme22 Korrik 2020
Nënstacioni i policisë në fshatin Bardhosh sot ka pasur goxha punë të martën. Kjo pasi tre fëmijë nga ky fshat ishin zhdukur gjatë ditës. Rastin këtu e kishte raportuar babai i fëmijëve Venhar Ibrahimi. Fëmijët...
Bota/Rajoni21 Korrik 2020
Arinjtë polarë mund të zhduken deri në fund të shekullit, nëse qeveritë nuk ndërmarrin masa për ngrohjen globale, sipas një studimi. Zhdukja graduale e habitatit të tyre për shkak të shkrirjes së akullnajave po shkurton...
Lifestyle03 Korrik 2020
Thonjtë tanë mund të dëmtohen kaq lehtë dhe të na sjellin shumë shqetësime. Edhe pse ndryshimet në thonj mund të duken të frikshme, ata mund të kurohen lehtësisht në shtëpi dhe të zhduken brenda një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.