×
Etiketë: zgjeruar
Lajme16 Qershor 2020
Kosova dhe Serbia janë pajtuar që t’i heqin pengesat për dialog. Përfaqësuesit e të dyja vendeve do të takohen më 27 qershor në Shtëpinë e Bardhë në Washington. Por, Kosova ende nuk e ka caktuar...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.