Gjuha:
×
Etiketë: zemërohet
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Ministri i Punëve të Jashtme të Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu, tha se Turqia thirri mbrëmë të dërguarin e Greqisë në vend për një titull të neveritshëm në një gazetë greke rreth presidentit turk. Fyerja dhe mallkimi...
Lajme20 Korrik 2020
Ka inspiruar edhe komunitetin e artistëve pamorë kampanja e nisur nga këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, e cila postoi në twitter hartën e trojeve shqiptare me flamurin kombëtar në sfond me hashtagun #autochthonous. Një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.