Gjuha:
×
Etiketë: zbatim
Bota/Rajoni19 Shtator 2020
Kancelari austriak, Sebastian Kurz e ka vlerësuar lartë marrëveshjen e Washingtonit, ndërsa i ka përgëzuar liderët e Kosovës dhe Serbisë për gatishmërinë e bashkëpunimit, nga i cili sipas tij përfitojnë të gjitha shtetet e rajonit....
Lajme05 Gusht 2020
Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se sot, në Komisionin për Buxhet dhe Financa, është miratuar dhe përcjell për seancë projektligji për rimëkëmbje ekonomike. “Po krijohen kushtet për zbatim të plotë të pakos për...
Lajme04 Gusht 2020
Kryetari i komunës, Agim Bahtiri, sot ka mbajtur një takim me zyrtarët komunal nga Drejtoria e Inspeksionit dhe komandantin e Stacionit Jugor të Policisë, Ahmet Xhosha, me zv. komandantin, me të cilët është koordinuar për...
Ekonomi20 Korrik 2020
Menaxheri i të gjitha pikave të restorantit “Be Happy”, Artan Krasniqi, ka qenë sot i ftuar në programin e mëngjesit në “Radio Prishtina”. Krasniqi foli në lidhje me situatën aktuale të pandemisë dhe se sa...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.