×
Etiketë: votojmë
Lajme24 Shtator 2020
Kujtim Gashi nga Partia Demokratike e Kosovës, ka thënë se subjekti që ai përfaqëson, nuk do ta votojnë Ligjin për Rimëkëmbje Ekonimike të propozuar nga LDK. Sipas tij ligji i propozuar nga PDK, ishte më...
Lajme14 Shtator 2020
Shefi i grupit parlamentar të AAK-së, Daut Haradinaj, ka paralajmëruar se kjo parti nuk do të votojë asnjë kandidat tjetër për të parin e shtetit, pas skadimit të mandatit të presidentit Hashim Thaçi. Ai në...
Front TV30 Korrik 2020
Deputeti i LDK-së Shkëlzen Hajdini në emër të Grupit Parlamentar të LDK-së ka kërkuar që të lihen anash interesat politike dhe të votohet rishikimi i buxhetit. “LDK i jep mbështetje të plotë të ligjit për...
Front TV24 Korrik 2020
Në debatin parlamentar lidhur me të drejtat e pensionistëve kontribut dhënës që është propozuar nga deputetja Teuta Haxhiu nga AAK-së, ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skënder Reçica, duke vlerësuar këtë debat si mjaft të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.