×
Etiketë: vetvetiu
Bota/Rajoni21 Qershor 2020
Sipas profesorit Matteo Bassetti, shkalla e ashpërsisë së koronavirusit ka ndryshuar dhe se tani pacientët po mbijetojnë nga infeksionet që më herët do të ishin vdekjeprurëse për ta. Mjeku italian po pretendon se virusi mund...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.