×
Etiketë: venecian
Bota/Rajoni25 Qershor 2020
Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë Yuri Kim, i është drejtuar me një mesazh kryeministrit Rama dhe Presidentit Meta, që të gjejnë gjuhën e përbashkët dhe në bazë të rekomandimeve të Komisionit të Venecias, të mund...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.