×
Etiketë: vemjet
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, foli i revoltuar dhe i prekur pas vendimit të Gjykatës së Apelit për të rikthyer në pikën zero procesin ndaj tij. “Ika dhe nga deputetllëku vetëm për t’u përballur me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.