×
Etiketë: udhëzon
Lajme13 Shtator 2020
Lideri i LDK-së, Isa Mustafa tha se duhet sqaruar disa deklarata që po bëhen rreth dialogut Kosovë-Serbi dhe rolin e tij e të liderëve të tjerë të koalicionit qeverisës. Mustafa tha se si Kryetar i...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.