Gjuha:
×
Etiketë: udhëtarëve
Bota/Rajoni10 Korrik 2020
Italia ndaloi hyrjen dhe kalimin tranzitor të udhëtarëve nga 13 vende me rrezikshmëri për shkak të pandemisë së koronavirusit të ri (COVID-19), përfshirë edhe Maqedoninë e Veriut. Sipas një njoftimi nga Ministria e Shëndetësisë e...
Lajme26 Qershor 2020
Nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, përmes një njoftimi kanë bërë të ditur se nga data 28 qershor lejohet operimi i plotë i fluturimeve të rregullta. Nga aeroporti është bërë e ditur se për...
Bota/Rajoni24 Qershor 2020
Ambasadorët e Bashkimit Evropian janë takuar këtë të markuar për të trajtuar planin për rihapjes të kufijve të jashtëm që nga një korriku. Por që udhëtarët nga BE mund të jenë në mesin e atyre...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.