×
Etiketë: turbulloi
Lajme20 Qershor 2020
Gazeta prestigjioze amerikane “New York Times”, në një artikull dedikuar ftesës që Shtetet e Bashkuara të Amerikës ua bënë Kosovës dhe Serbisë që më 27 qershor të takohen në Shtëpinë e Bardhë për dialogun mes...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.