Gjuha:
×
Etiketë: top
Lajme17 Gusht 2020
Kreu i AKI’së, Kreshnik Gashi ka raportuar sot me dyer të mbyllura para Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI’së, raporton Gazeta Express. Komisioni për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, ka mbajtur mbledhjen e radhës,...
Bota/Rajoni19 Qershor 2020
Ishte duke luajtur me top, kur aksidentalisht dëmtoi lulen në oborrin e fqinjit të tij. Kështu, siç transmeton Shekulli, vendosi që t’i shkruante një letër ndjese dhe t’i linte 5 euro si dëmshpërblim. Është ky...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.