×
Etiketë: tolerancë
Lajme13 Korrik 2020
Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, të dielën është takuar me Komitetin për Menaxhim të COVID-19 dhe Këshillin e Sigurisë së Kosovës. Në këtë takim është folur për masat e reja që do të ndërmarrë Qeveria...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.