×
Etiketë: tmerrshme
Lajme21 Shtator 2020
Janë publikuar dosjet e Prokurorisë së Gjilanit e cila shpalos gjithë organizimin e kontrabandës me mallra, organizimin e skemave priamidale e bizhozit të paligjshëm në rastin Karaçeva. Në këto dosje të Prokurorisë për 33 personat...
Bota/Rajoni04 Shtator 2020
Pasi dje policia gjermane gjeti trupat e pajetë të pesë fëmijëve në një ndërtesë private në Solingen për vrasjen e së cilës dyshohet nëna 27-vjeçare, tashmë janë zbardhur disa prej detajeve të krimit të tmerrshëm...
Lifestyle26 Gusht 2020
Gurët në veshka janë depozitime minerale që formohen në organin përkatës. Dehidratimi është një nga faktorët më të mëdhenj kontribues në formimin e gurëve në veshka. Sidoqoftë, ekzistojnë mënyra natyrale për eliminimin e tyre, ku...
Kronika19 Gusht 2020
Janë publikuar pamje të tmerrshme nga aksidenti i mbrëmshëm në Drenas, ku për fat të mirë personat që ndodheshin në veturë kanë marrë vetëm lëndime trupore. Mbrëmë rreth orës 20:35 ka ndodhur një aksident i...
Lajme07 Gusht 2020
Dy prindër, gruaja zvicerane dhe burri kosovar akuzohen për abuzim masiv dhe poshtërim të dy fëmijëve të tyre për vite me radhë Aktakuza prej 22 faqesh mund të lexohet si një roman torturash. Ajo për...
Bota/Rajoni29 Korrik 2020
Një krijesë e rrallë me një pamje të pazakontë përfundoi në një plazh të njohur australian, duke lënë turistët të shokuar. Bisha, siç e quanin, dhe në fakt specia Molidae, i përket familjes së peshqve...
Lajme24 Qershor 2020
Analisti politik, Agron Demi, pas ngritjes së aktakuzës nga Gjykata Speciale ndaj presidentit Hashim Thaçi, ka komentuar situatën e re në dialogun Kosovë-Serbi. Duke e quajtur përmbysje të tmerrshme, Demi ka thënë se “tash në...
Bota/Rajoni17 Qershor 2020
Media britanike “The Independent” pretendon se ka kryer një investigim, i cili zbulon tregtinë e kafshëve të egra në Shqipëri. Sipas prestigjiozes britanike, një restorant në Shqipëri ofron darka me mish ariu dhe se tregtia...
Kronika16 Qershor 2020
Policia e Kosovë njofton se dje në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar për ngacmim seksual ndaj motrës së tij të mitur. Sipas policisë, i njëjti ka sulmuar fizikisht edhe bashkëshorten e tij, e cila...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.