×
Etiketë: tilla
Lajme25 Shtator 2020
Kryetari i shoqatës së familjeve të dëshmorëve, Xhavit Jashari ka thënë se nuk do lejojnë spektakle të tilla. Ai ka kërkuar që të intervenojë edhe Policia e Kosovës pasi siç tha ai nuk kanë parë...
Bota/Rajoni04 Shtator 2020
Qeveria nuk ka përgjigje konkrete nëse do t’i rrënojë të gjitha ndërtimet pa leje, siç veproi me objektin para QT Mavrovasja. Nga atje për Alsat thonë se për ndërtimet pa leje nuk është diskutuar në...
Lajme22 Gusht 2020
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se po vazhdon viktimizimi i familjes së Ukshin Hotiti përmes publikimit të informacioneve të pakonfirmuara. Ka thënë se shteti duhet të reagojë dhe të shikojë vërtetësinë e këtyre...
Lajme08 Gusht 2020
Gjenerali i pensionuar i FSK-së, Imri Ilazi, është ndaluar dhe liruar sot nga autoritetet e Turqisë për shkak se ai ka figuruar në listën e të kërkuarve në Interpol që e ka dorëzuar Serbia. Ilazi...
Lajme20 Korrik 2020
Ministria e Shëndetësisë ka reaguar rreth “recetave” që kanë filluar të shpërndahen nëpër rrjetet sociale, gjoja për trajtimin e të prekurve nga COVID-19. “Duke qenë që ‘recetat’ e tilla provokojnë edhe reagime të ndryshme dhe...
Bota/Rajoni19 Korrik 2020
Gjatë muajit maj në Bashkimin Europian janë regjistruar 10 190 kërkesa për azil në vendet e Bashkimit Europian dhe nga këto vetëm 90 janë nga vendi ynë. Sipas një raporti të publikuar nga Zyra Europiane...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.