×
Etiketë: thuajse
Bota/Rajoni02 Shtator 2020
Sezoni i stuhive të këtij viti do të jetë ndoshta më i vështirë për Amerikën e Veriut sesa për Evropën, por numri i shtuar i sistemeve tropikale gjithashtu do të thotë rritje të shanseve që...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Policia e Shtetit e Shqipërisë informoi sot në lidhje me situatën e kufizimeve të kalimit të kufijve, ndërsa vuri në dukje se kufijtë e Shqipërisë janë të hapur për të gjithë shtetasit e huaj dhe...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.