×
Etiketë: theren
Lajme29 Shtator 2020
Sindikata e Infermierëve të Kosovës do të mbajë protestë më 02/10/2020 duke filluar nga ora 11:00, para Klinikës së Kirurgjisë në QKUK. Kjo sindikat, përmes një njoftimi në Facebook, i ka ftuar të gjithë punëtorët...
Lajme21 Shtator 2020
Lopët që u konfiskuan në mbrëmjen e së premtes në fshatin Karaçevë të Kamenicës do të theren për të burgosurit në burgjet e vendit. Por, para therjes, fillimisht lopëve do të iu bëhen analiza laboratorike...
Bota/Rajoni16 Shtator 2020
Policia e Shqipërisë ka ndërhyrë në kohë duke shmangur përshkallëzimin e një konflikti mes të rinjve në Pogradec. Më datë 16.09.2020, rreth orës 15:25, në lagjen nr. 1, gjatë një konflikti të çastit, shtetasi L....
Kronika15 Gusht 2020
Policia njofton se dje në lagjen “Arbëria” në Klinë, një i mitur ka therur me thikë tre persona dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor dhe sipas mjekëve janë jashtë...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Një burrë është arrestuar si i dyshuar për therjen e dy infermierëve pasi ata i ishin përgjigjur thirrjes për ndihmë në një shtëpi në Wolverhampton të Anglisë. Shërbimet emergjente u telefonuan për të ofruar ndihmë...
Kronika22 Qershor 2020
Një “vrasje në tentativë” ka ndodhur në Klinë. Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të shtunën në ora 19:47 në rrugën “Skender Rexhepi”, në Klinë ka ndodhur një “vrasje në tentativë”. Sipas njoftimit,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.