×
Etiketë: teuta
Lajme30 Shtator 2020
Atlantida Haxhiu, vajza e deputetes, Teuta Haxhiu është përzgjedhur infermiere në nivelin parësor, në konkursin e fundit të Ministrisë Shëndetësisë, të udhëhequr nga Armend Zemaj. Niveli parësor përfshinë Qendra kryesore të Mjekësisë familjare. Haxhiu do...
Lajme18 Qershor 2020
Teuta Sahatqija ka bërë të ditur se është emëruar zëvendësministre në Ministrinë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës. Lajmin për emërimin e saj e ka konfirmuar vet Sahatqija përmes një postimi në ‘Facebook’. “Do të...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.