Gjuha:
×
Etiketë: testimeve
Lajme22 Qershor 2020
Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka ka dhënë statistikat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në këtë komunë dhe testimeve që po bëhen atje. Ai ka treguar se aktualisht janë 94 raste aktive me...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.