Gjuha:
×
Etiketë: televizioni
Bota/Rajoni12 Gusht 2020
Televizioni publik gjerman “ZDF” ka realizuar një reportazh në Kosovë rreth situatës pandemike dhe sipas tyre situata me COVID-19 ka dalë plotësisht jashtë kontrollit. ZDF ka përmendur numrin e lartë të personave që po vdesin...
Lajme06 Gusht 2020
TVV është televizioni i parë nga një subjekt politik në Kosovë që e themeloi partia Vetëvendosje. Produktet televizive të TVV-së do të transmetohen në rrjetet sociale si Facebook dhe Youtube. Kështu bëri të ditur Arianit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.