Gjuha:
×
Etiketë: tejkalojmë
Lajme31 Korrik 2020
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka uruar gjithë besimtarët mysliman për nder të festës së Kurban Bajramit. Ahmeti ka thënë se për shkak të pandemisë këtë vit po i presim festat në kushte e rrethana...
Lajme31 Korrik 2020
Ministri i Brendshëm, Agim Veliu ka uruar për festën e Kurban Bajramit. Ai me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Kurban Bajrami është festë që shpërfaq ndjenjën e fortë të sakrificës dhe...
Front TV10 Korrik 2020
Deputeti i AAK-së, Gazmend Abrashi, foli në emër të grupit parlamentar në seancën e sotshme ku po rishikohet buxheti i Kosovës. Abrashi ka thënë se duhet votuar ky buxhet. “Sot nga të gjithë ne kërkohet...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.