Gjuha:
×
Etiketë: spitaleve
Lajme30 Korrik 2020
Deputeti i LDK-së që është edhe anëtar i Komisionit për Shëndetësi në Kuvendin e Kosovës, Haxhi Avdyli thotë se ligji anti-Covid është shumë i mirëpritur pasi sipas tij vendimet pa këtë ligj do të bien...
Lajme28 Korrik 2020
Kosova është duke u përballur me një numër të madh të rasteve pozitive me COVID-19. Si rezultat i kësaj hapësirat e Klinikave të Shërbimit Spitalor, Klinik dhe Universitar të Kosovës, janë stërmbushur me pacientë, duke...
Lajme15 Korrik 2020
Faik Hoti nga Ministria e Shëndetësisë ka dhënë detaje lidhur me vendimin e këtij dikasteri, për lejimin e testimeve për koronavirus – procedurë e cila deri tani është bërë vetëm në sektorin publik. Ai ka...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.