Gjuha:
×
Etiketë: spanjoll
Bota/Rajoni30 Gusht 2020
Nëse nuk keni dëgjuar për pandeminë e gripit spanjoll, kriza e koronavirusit ndoshta ka tërhequr vëmendjen tuaj për faktin se ky virus vdekjeprurës u përhap në të gjithë botën në fillim të shekullit 20. Shpesh...
Bota/Rajoni03 Gusht 2020
Coronavirusi dhe sëmundja që shkakton ky virus, COVID-19, në fillim të përhapjes, ka prekur kryesisht personat më të moshuar, ata me shëndet më të dobët dhe grupet e pakicave etike. Sidoqoftë, shkencëtarët kanë frikë se...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.