Gjuha:
×
Etiketë: simptomatikët
Lajme18 Qershor 2020
Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Shëndetësi, Albena Reshitaj, ka lidhur lehtësimin e masave dhe shtimin e testimeve me rritjen e numrit të rasteve me koronavirus ditëve të fundit në Kosovë. Në Kosovë, të mërkurën u...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.