×
Etiketë: shtriheni
Lajme30 Qershor 2020
Pas 41 rasteve të reja me koronavirus në Prishtinë, kryetari i komunës, Shpend Ahmeti, u ka kërkuar qytetarëve t’i përdorin maskat, të respektojnë distancën dhe t’i pastrojnë dhe dezinfektojnë duart. Përmes një postimi në Facebook,...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.