×
Etiketë: shtrenjtë
Lajme26 Shtator 2020
Qytetarët e Kosovës paguajnë 10 milionë euro në vit barna më shtrenjtë sesa qytetarët e vendeve të rajonit, thonë nga Oda e Farmacistëve. Kjo për shkak se në vend nuk ka unifikim të çmimit të...
Bota/Rajoni22 Gusht 2020
Maska më e shtrenjtë e koronavirusit në botë është 1.5 milion dollarë, prej ari dhe e mbuluar me diamante. Një kompani izraelite e argjendarisë po punon për ato që thotë se do të jetë maskë...
Lajme10 Gusht 2020
Mercedess Benz S Class cilësohet si një ndër makinat më të preferuara të momentit në botë. E një të tillë, të vitit 2018,  në vlerë 65 mijë eurosh e posedon ministri i Ekonomisë dhe Ambientit,...
Lajme14 Korrik 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se gjatë kohës sa ishte ministër Arben Vitia, disa barna janë paguar me çmim 500 për qind për shtrenjtë dhe për këtë lëndën e kanë dërguar në prokurori....
Auto09 Korrik 2020
SSD më e madhe në botë ka çmimin e saj dhe kjo tani është njoftuar zyrtarisht për herë të parë. Çmimi i SSD më të madh në botë u publikua në faqen e saj të...
Tenderët26 Maj 2020
Komuna e Prishtinës, e cila udhëhiqet nga Shpend Ahmeti, e ka rekomanduar për nënshkrim të kontratës kompaninë “Rojet e Nderit”, e cila është për 730 mijë euro më e shtrenjtë se operatorët tjerë ekonomik në...
Tenderët14 Prill 2020
Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka njoftuar se ka stopuar blerjen e dezinfektuesve të shtrenjtë. Në kontratën e nënshkruar thuhet se dezinfektuesit 50ml i ka kushtuar Komunës së Deçanit 4 euro, raporton “Front...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.