×
Etiketë: shtigjeve
Lajme16 Korrik 2020
Tabela të shumta informuese, sinjalistika të shtigjeve dhe atraksioneve që gjenden në zonën turistike të Istogut janë dëmtuar së fundi. Banorë të papërgjegjshëm të kësaj ane kanë dëmtuar këto tabela sinjalizuese të cilat janë në...
Lajme01 Korrik 2020
Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi, ka bërë një postim kushtuar investimeve që duhet të bëhen për çiklistët në Kosovë Ai ka thënë, nëpërmjet një shkrimi në Facebook, se do të krijojnë edhe grup punës për...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.