×
Etiketë: shtabi
Lajme10 Gusht 2020
Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, sot ka mbajtur mbledhje të radhës me Shtabin Emergjent komunal, me ç’ rast është diskutuar lidhur me gjendjen aktuale dhe koordinimi për marrjen e masave shtesë në parandalimin e përhapjes...
Lajme16 Korrik 2020
Shtabi Emergjent Komunal sot ka furnizuar Stacionin e Policisë në Vushtrri me pajisje mbrojtëse anti COVID-19, si maska dhe dezinfektues. Po ashtu Komuna i ka ofruar në dispozicion Stacionit Policor në Vushtrri edhe makinat zyrtare...
Lajme23 Qershor 2020
Shkëlzen Gashi, ish-këshilltar i Albin Kurtit, ka kërkuar sqarime se pse Skenderaj është çliruar gjashtë ditë pas Prishtinës, kur Shtabi i Përgjithshëm i Ushtrisë Çlirimtare e Kosovës ishte në Komunën e Skënderajt. Përmes një postimi...
Bota/Rajoni16 Qershor 2020
Shtabi komunal i krizave pas mbledhjes së sotme vlerësoi se situata me pandeminë në rajonin e Gostivarit është nën kontroll. Ata u bënë thirrje qytetarëve për rritjen e disiplinës dhe respektimin e masave, veçanërisht në...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.