Gjuha:
×
Etiketë: shpërthimet
Bota/Rajoni04 Gusht 2020
Kryeqyteti i Libanit, Bejrut, është goditur nga disa shpërthime të fuqishme, e sipas Kryqit të Kuq të Libanit, deri më tani kanë humbur jetën të paktën 50 persona dhe mijëra tjerë janë lënduar. Spitalet janë...
Bota/Rajoni29 Korrik 2020
Drejtori rajonal për Evropën në Organizatën Botërore të Shëndetësisë (OBSH), Hans Kluge, ka thënë se rritja e numrit të të infektuarve te moshat e reja, mund të ketë ndikuar në shpërthimet e fundit të koronavirusit...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.